Lajm

52-Vjeçarja Iezhjane S’e Duron Dot Më Bashkëjetuesin ItaIian, Ja Çfarë I Bën Ai

Mësohet se çifti kishte disa kohë që bashkëjetonin dhe se së fundi, gruaja 52-vjeçare nuk i ka duruar dot skenat e xhelozisë së italianit dhe e ka paditur në Komisariat.Ajo mori urdhër mbrojtje.Njoftimi nga Komisariati i Pol icisë Lezhë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më datë 21.02.2018, u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme, për shtetasen P.S, vjeç 52.Pasi bashkëjetuesi shtetasi italian G.P, vjeç 71 ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj saj.Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësorë Lezhë. Ligji nr. 9669, datë 18.12.2006, “Për masat ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet