Lajm

Zvicërr: Z,Eza,Ku Nuk Më Lë,Shoi Për 6 Orë, Ishte I Pa Ngo,Psh,Ëm, Kisha Dhy,Mbje Dhe….

Zvicërr: Z,Eza,Ku Nuk Më Lë,Shoi Për 6 Orë, Ishte I Pa Ngo,Psh,Ëm, Kisha Dhy,Mbje Dhe…./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Quhem Anita 29 vjecare e martuar, jam e lumtur ne martes por kunata ime me njoftoi me zezakun qe punonte ne nje shitore ketu ne Argau……Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…