Lajm

Oriola Marashi Dhe Futbollisti I Kombëtares Ndajnë Të Njëjtin Shtrat, Por Bëjnë Fushatë Për Parti Të Ndryshme

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda çifti i shoëbizz i cili ka më shumë se një vit në marrëdhënie sentimentale, kanë shfaqur pëlqime të ndryshme politike në rrjetet e tyre sociale, në mbështëtje të partive politike për zgjedhjet e 25 prillit./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Oriola është mbështetëse e partisë Lëvizja Socialiste për Integrim duke qenë se daja i saj, Besnik Jakaj është kandidat për deputet i LSI në Qarkun e Tiranës… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e pl0te