Lajm

Nam i zi/ Burri kap aktoren turke me të atin në krevat, po e…

Aktorja turke Gokçe Bahadr, ylli i serialit Kur bien gjethet, kohët e fundit flasin për dashurinë në një intervistë dhe u ankua se nuk ka fat në këtë sistem./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Nëse shpejt shfaqni informacione të ndara për jetën e saj të dashurisë. Në fakt, aktorja u martua me aktorin Ali Sunal nëntë vjet më parë, dhe lumturia e tyre martesore nuk zgjati shumë. Vetëm shtatë muaj pasi tha ‘po’, aktorja fa përrallë dhe besoi miq të ngushtë se nuk ishte e lumtur me Aliun./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet