Lajm

Këtu bën si me lek të madh/ Këngëtarja shqiptare punon pastruese nëpër shtëpi në Amerikë

Këtu bën si me lek të madh/ Këngëtarja shqiptare punon pastruese nëpër shtëpi në Amerikë/Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Prej vitesh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…