Lajm

Kështu i dridhet gjoksi Kinsey duke u lëshuar shkallëve [VIDEO]

Kështu i dridhet gjoksi Kinsey duke u lëshuar shkallëve/Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Ajo së fundmi ka hedhur një video në Instagram ku shihet duke u lëshuar shkallëve, për të hipur në rollera.Për shkak të madhësisë së gjoksit, gjatë kohës sa lëshohej, Kinseyt i dridhej kjo pjesë e saj “HOT” që ka në .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…