Lajm

Kameråt e supermarketit kapin vajzën duke futur ushqimet në vendet lNTlME (VIDEO)

Kameråt e supermarketit kapin vajzën duke futur ushqimet në vendet lNTlME\/Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Kështu mund të etiketohet edhe një e re e cila është kapur nga kamerat e një supermarketi në Krasnodar, Rusi, duke vjedhur..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…