Lajm

“Je shumë rebel”/ Antonela surprizohet në takimin me Atdheun: Nuk ta kam besën

Antonela është surprizuar në takimin e saj me Atdheun, megjithëse para se të shihte cfarë kishte përgatitur për të tha se ishte e sëmurë.Antonela: Jam me nerva, jam përtokë krejt. Kam një parandjenjë kështu… Isha dhe sëmurë por vetëm prej takimit me ty vendosa të vij./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Atdheu: Do naj çun mami?Antonela: Jo as ashtu nuk dua.Më pas, i hipi në qafë Atdheut kur pa surprizën me tullumbace, trëndafila dhe pishinë. Gjatë bisedës, Antonela i ulet në prehër Atdheut dhe i thotë se nuk ja ka besën.Antonela: Kam motive mos ta kem besën. Je shumë rebel./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet