Lajm

Historia e rrallë: 20 – vjeçarja vd*es, por shpëton jetën e 6 personave të tjerë

Historia e rrallë: 20 – vjeçarja vd*es, por shpëton jetën e 6 personave të tjerë/Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Fotografitë e shkrepura gjatë asaj mbrëmjeje në Auckland, Zelandë e Re, tregojnë momentet e fundit të Gabby Marsh, teksa po grinte një dolli me mikeshat e saj..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…