Lajm

E Pabesushme, Ja Se Qka I Tha Nusja Vjeherrive Te Saj Gjate Dasmes [VIDEO]

Nusja iu ben be.fasi vjehrrive ne diten e dasmes, ja cka u thot para te gjithëve./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Nusja ne diten e dasmes se saj k.ap mikrofonin per te iu bere nje befasi prinderve dhe vjehrrive te saj. Nusja fillimit falenderon te pranishmit pastaj uron vjehrrit e saj qe kishin mbushur para dy jave 33 vjet martese… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe sh1k0 pa.mjet e saj eksluz1ve