Lajm

Deklarata e fortë e 16-vjeçares: I dashuri nuk më besonte se jam e vi’rgjër, çfarë më bëri ishte…!!

Deklarata e fortë e 16-vjeçares: I dashuri nuk më besonte se jam e vi’rgjër, çfarë më bëri ishte…!!/Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

“I dashuri im mendon se po gënjeja kur i thash se jam e vi.rgjër, sepse nuk pata gj.akderdhje herën e parë që bëmë se.ks bashkë”, shkruan në rubrikën “Dear Deidre” të “The Sun” një adoleshente.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…