Lajm

Çdo e famshme në krevatin e tyre! Bleona paralajmëron politikanët shqiptarë: Ja emrat e atyre…

Çdo e famshme në krevatin e tyre! Bleona paralajmëron politikanët shqiptarë: Ja emrat e atyre…/Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Libri për jetën rozë të Bleonës mban prej disa vitesh ‘nën ethe’ dhe panik disa politikanë të rëndësishëm të Tiranës, të cilët pritet t’u zbulohen sekretet e jetës s*ksu ale …Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…