Lajm

Atdheu Nxjerr Zbuluar Melisën Në Lidhje Me Andin, Ja Ç’i Kërkon: Ma Ke Borxh Një…

Melisa Lleshi po vjen me një projekt të ri muzikor, të cilin ka ditë që po e paralajmëron në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka sh uar kuriozitetin e ndjekësve dhe ka publikuar një sekuencë të shkurtër nga klipi i këngës që mban titullin “Leje”, në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Irkenc Hyka./Pak sekonda pasi ta kaloni ma rketingun shfaqen pamjet

Në videokilpin e këngës Melisa shfaqet në një zyrë dhe ajo që mori gjithë vëmendjen tonë ishte detaji që shfaqet në sekondat e fundit. Vihet re se dora që shfaqet në klip është e Andit pasi krahasur me fotot e vjetra të tij, kuptohet mjaft qartë se është e njëjta orë tek dora e majtë, si dhe byzylyku dhe unazat tek dora e djathtë… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e saj