Lajm

Aktorja e njohur shqiptare ćudit fare, numëron dhe thotë: Kam 9 muaj pa bërë s*ks

Aktorja Anna Lika njihet për mënyrën e humorit me të cilën u kthen përgjigje ndjekësve në rrjetet sociale. Ajo poston video të fjalimeve të ndryshme apo edhe të de laratave nëpër programe televizive për t’u kthyer përgjigje ndjekësve të saj në Instagram.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…

Së fundmi teksa një ndjekës e pyet se sa kohë ka pa kr yer marrëdh.ënie Anna ka filluar të numërojë muajt. Aktorja ka publikuar një video nga ru brika “Shihemi në gjyq”, ku një b urrë dëgjohet se numëron muajt nga prilli deri në dhjetor.Ju ft0jmë të nd1qn1 v1de0n më p0shtë…