Lajm

Vajza Nga Tirana Në Hall Të Madh: I Fejuari Vjen Dhe Në Sy Të Prindërve Më….Nuk Di Si Ta Ndal.!!

Përshëndetje psikologe Ervisa! Unë quhem Ersa dhe ndihem shumë në sik let pasi i fejuari im sa herë vjen në shtëpinë time më puth në sy të prindërve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më vjen shumë zor nga kjo sjellje, por s’di si t’i them që të mos e bëj më, pasi atij i duket mëse normale..LEXO ME TEPER DUKEE EHAP REK ALEMN EMEPOSHTE.