Lajm

Qelbej erë se lahej 1 herë në 10 ditë dhe nuk depilohej, veprimi që bën i dashuri i saj do iu leje pa fjale

Kjo gje do t’ju ndihmoje te keni me shume vetbesim ne vetvete dhe ta merrni me me sportivitet situaten duke ju bere te ndjeheni me komod edhe kur jeni dy./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E kemi biseduar per menyren sesi mendoj per kete gje duke i thene se duhet ta shpeshtoje pak me shume si rutine, te pakten njehere ne 3 dite dhe se eshte e turpshme qe duhet te te permend se mban arome te pakendshme dhe njerezit e tjere e thone kete gje gjithashtu.”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet