Lajm

Jasmina Largohet Përfundimisht Sot Nga “Për’puthen”?

Ditën e djeshme në emision dyshja mungoi, teksa moderatorja e këtij programi, Bora Zemani, u shpreh se Jasmina mungoi duke qenë se nuk do të ishte Andi.Por, në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi e një llogarie të Jasminës ku në të thuhej, se ajo do të largohet përfundimisht nga programi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Mes meje dhe Andit u mbyll gjithcka, une do te largohem nga programi dhe te premten do ju tregoj gjithçka”, thuhej në mbishkrimin e fotografisë.E që kjo llogari nuk është zyrtare e Jasminës, ndërsa gjatë ditëve të fundit kanë qarkulluar disa fotografi të Andit me Jasminën dhe Olën në Prishtinë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet