Lajm

Djali nga Lezha: Vazhdo bëje si i tërbuar, si e lashë të dashurën pa gjumë derisa ajo ma

Një djalë ka treguar se e dashura e tij e ka braktisur sepse ai është i fiksuar pas punës. Madje ai është aq i dhënë pas punës sa harron edhe të hajë bukë. Kjo është historia e rrëfyer. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“E humba vajzën që doja, sepse puna fitoi. Jam 24 vjeç nga Lezha dhe jam i lidhur, isha më saktë prej 2 vitesh./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet