Lajm

Burri im eshte azilant ka 4 vite që nuk vjen ne shtëpi, kurse un kam mbetur shtatzënë… (Video)

Burri im eshte azilant ka 4 vite që nuk vjen ne shtëpi, kurse un kam mbetur shtatzënë… /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ka 6 vite qe jame e martuar burri im punonte ne ndertimtari por per te fituar pak me shum se ne vendlindje vendosi te kerkoj azil pastaj te me merr edhe mua me vete.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve