Lajm

“Po bëj s*ksin më të mirë të jetës time”: E reja lidhet me 72-vjeçarin: Ai është i fuqishëm në shtrat

Një 31-vjeçare është në një lidhje dashurie me një të moshuar 72-vjeçar dhe thotë se po bën s e ks i n më të mirë të jetës. Julia Strauss dhe Bernd Hasnbank u lidhën në prill të 2019 dhe njëzëri thonë se gjërat mes tyre vetëm sa përmirësohen çdo ditë e më shumë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pavarësisht se Bernd është më i vjetër se prindërit e Julias, çifti thotë se ata janë shumë të lumtur dhe se mosha është thjesht një numër. E reja nga Frankfurti, që studion për stilim, vlerëson se i moshuari ka më shumë ndjeshmëri e përvojë se meshkujt e moshës së saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet