Lajm

Mihrija: Moti iu kom thanë, n’kukë ju mbaj

I ka bërë 51 vjet, por Mihrije Braha ende po e ndien veten si vajzë të re. Gruaja e Naim Abazit i ka bërë diss dikujt në profilin e saj në Instagram./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Madje, 51 vjeçarja thotë se i mban në kukë dikë-dikë! Postimi i saj në instagram: “Moti ju kom thon n’kukë ju maj” ka shkruar Mihirije Braha në Instagramin e saj. Hvp markvtingun 5 sekvnda dhe shfvqen Pvmjet EkskIvzive