Lajm

E reja shqiptare: U ndava dy javë me të fejuarin, takova fiksimin e gjimnazit dhe ndodhi “mrekullia e tetë”

Një vajzë nga Puka ndjehet në faj sepse ka tradhëtuar të fejuarin gjatë një periudhe të shkurtër kohe kur ata ishin të ndarë. Historia e saj e rrëfyer. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Si kaluat? Jam një 19 vjeçe e lindur në Pukë.Historia ime është shumë lëmsh, por po e nis nga fillimi.Kam dy vite e fejuar. Djalin ma prezantuan, por u dashuruar me kalimin e javëve.Por edhe pse duhemi, ne të dy zihemi shumë. Ai është 28 vjeç dhe është rritur në Tiranë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet