Lajm

Atij i thanë që nuk donte të vinte nga kampi i vu.ajtjeve nga Siria, dalin detaje të tm.errshme: Eva Dumani i tha vëllait të saj, eja dhe më merr sepse nuk mund të vij vetëm

Atij i thanë që nuk donte të vinte nga kampi i vu.ajtjeve nga Siria, dalin detaje të tm.errshme: Eva Dumani i tha vëllait të saj, eja dhe më merr sepse nuk mund të vij vetëm/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Iris Luarasi ka deklaruar se Eva Dumani, shqiptarja e mbetur në kampin Al hol, i ka lënë një mesazh të vëllait. E ftuar në studion e “Opinion”, Luarasi tha se Eva i ka thënë Endrit që të shkojnë e ta r rë mbejnë, sepse ajo vetë nuk mund të largohej që aty./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet