Lajm

U prish dynjaja thuaj/ Flet vajza shqiptare e lidhur me plakun e martuar: Më mban më mirë se burri, gruan e ka plakë të fishkur

“Nisëm duke folur dhe ai ishte shumë i dashur. Edhe të nesërmen folëm me njëri-tjetrin, por nuk e mbyllëm bisedën tonë pasi erdhën fëmijët dhe kërkuan vëmendjen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Si pasojë ai me tha që të takoheshim ditën tjetër, por para se të shkonin te shkolla. Lokali që vendosëm të shkonim ishte mbyllur, e për këtë shkuam te shtëpia e tij. Bashkëshortja e tij ishte në punë. Kur më tha se gruaja e tij ishte 53 vjeçe unë u shokova, pasi edhe ai ishte në moshë. Nga pamja duket i ri dhe është i mbajtur pasi shkon çdo ditë në palestër”, vijon letrën ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet