Lajm

Kosova e ka gazetaren më provokative të sportit në Ballkan, Ja kush është

boshnjake Zerina Patakoviq me pamjet tejet tërheqës të saj dhe Mirta Surjak, të cilat magjepsën legjendat e Galatasarayt, Fatih Terim dhe Ardu Turan, së fundmi në skenë ka dal një tjetër gazetare tërheqëse./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Portali serb “Telegrafi” e ka cilësuar gazetaren e Supersport Kosova, Elmira Sadrija si prezantuesen më seksi nga Ballkani. Sipas mediave serbe ajo në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shpesh merr vëmendjen e të gjithëve me “provokimet” që bën me bukurin dhe linjat e saja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet