Lajm

Harroi celularin në shtëpinë e të dashurës, ajo i bën gjëmën pas zbulimit të mesazheve

Ai harroi telefonin celular në shtëpinë e saj dhe ajo zbuloi se po fliste me vajza të tjera.Doja t’u tregoja të gjitha vajzave të Instagramit se Marcelito harroi telefonin tim në shtëpi, gjë e keqe, I gjori Marcelo!”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vajza tha se kontrolloi rrjetet sociale dhe bisedat e partnerit të saj dhe gjeti mesazhe në të cilat ai mohonte të kishte një të dashur dhe i dërgonte fotografi të tij lakuriq disa vajzave.Ajo bën një story në Instagramin e tij, ku thotë:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet