Lajm

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

Një grua u divorcua nga burri i saj pasi vuri re se ai nuk kishte vendosur një unazë në gishtin e ti në foton që e kishte bërë nga klubi i natës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Valltarja, artistja dhe sipërmarrësi Tylar Paige në Facebook dalloi një foto të burrit të saj nga klubi duke pozuar “me një bandë vajzash” pa unazë martese, gjë që menjëherë e bëri atë të dyshonte për besnikërinë e tij, transmeton Telegrafi.Kur u pyet nga gruaja e tij se ku ishte unaza e tij, ajo thotë se ai i tha asaj gënjeshtrat më të çmendura që kishte dëgjuar ndonjëherë. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet