Lajm

E kapën me presh në duar/Zyrtari shqiptar u thotë vajzave të bëjnë s*ks me të për t’i marrë në punë: Drejtoreshë do të bëj

Ilir Hodaj është zyrtari që ka ngac muar vajzat që i ka marrë në punë për fushatë. Emisioni “Stop” sot në mbrëmje publikoi një kamerë të fshehtë ku do të tregohet se si një zyrtar partiak premton vende pune në kërkim të votës për zgjedhjet në 25 Prill./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Zyrtari i regjistruar, shprehet se aktivistët do të merren në punë pa para, ndërsa ata që janë në punë e do të duan t’i mbajnë vendet e punës, duhet të paguajnë atë dhe zyrtarë të tjerë të partisë.Por premtimi nuk është vetëm për vende pune, por zyrtari nuk ngurron edhe të ngac mojë se*s ualisht vajzën, që po punon për fushatën dhe kërkon të sistemohet në punë pas 25 Prillit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet