Lajm

Si nuk ka patur shpirt/Burri detyron gruan dhe vajzën 9 vjece t’i hapin gropën vetes: Më pas i merr jetën të dyjave

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Brazil. Sipas mediave të huaja atje, një grua dhe vajza e saj 9-vjeçare janë detyruar të gërmojnë va rrin e tyre para se të va rro seshin në kopshtin para shtëpisë nga partneri i gruas./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pretendimi i tme rrs hëm është bërë nga vajza tjetër e gruas së vd ek ur, e cila ka zbuluar gjithçka në pol ici. Cristiane Arena, 34-vjeçe dhe vajza e saj 9 vjeçe, ishin shpallura të zhduk ura që prej nëntorit. I dyshuar për kr imin e rëndë është partneri i Cristine, Fabricio Buim Arena Belinato./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet