Lajm

“S’dua t’i shoh sytë”, Antonela braktis takimin dhe e lë me “gisht në gojë” konkurrentin

Me rikthimin e Atdheut në “Për’puthen”, përplasjet mes Blerimit dhe Antonelës kanë qenë të shpeshta. Edhe sot në takimin e parë mes Aristelës dhe Blerimit, nuk munguan debatet mes dy konkurrentëve, që më herët kanë pasur disa takime bashkë. Pas këtyre përplasjeve,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bora bëri të ditur se ata të dy duhet të bënin një takim 4 minuta për të sqaruar gjithçka me njëri-tjetrin dhe publikun. Mirëpo Antonela tha se nuk pranon dhe në këtë moment Blerimi iu kthye ashpër. “Ti nuk pranon? Pse mos e bëra gjë kërkesën unë? Kush je ti moj të bësh takim 4 minuta me mua? Kush je ti moj mos të pranosh? Se ta kërkova unë takimin, rri moj aty./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet