Lajm

Ora 3 mengjesit Vajza pret ashensorin,po ajo qe i ben ky djaIë i i bën GJESTlN e papritur![VIDEO]

Ora 3 mengjesit Vajza pret ashensorin,po ajo qe i ben ky djaIë i i bën GJESTlN e papritur!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me gjasë, nuk e mendon aspak se një i p ac ip ë, do të vijë pas saj dhe kurioziteti i madh do të shtytë të shohë se çfarë ka ajo poshtë fustanit.Epo, ja që ndodhi. …Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…