Lajm

O ZOT SA E DHIMBSHME .. Cpo ndodh keshtu…Tragjedi! Avion me 50 pasagjerë në bord bie në det nga 10 mijë metra lartësi[VIDEO]

O ZOT SA E DHIMBSHME .. Cpo ndodh keshtu…Tragjedi! Avion me 50 pasagjerë në bord bie në det nga 10 mijë metra lartësi/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një avion pasagjerësh Boeing 737 që mbante 50 pasagjerë është zhdukur në det pasi ra 10,000 metra menjëherë pas ngritjes nga Xhakarta …Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…