Lajm

Nëntë muaj pa bërë s*ks, mbesa e Ingrid Gjonit‘hap’ zemrën dhe flet për jetën int.ime (Video)

Aktorja Anna Lika njihet për mënyrën e humorit me të cilën u kthen përgjigje ndjekësve në rrjetet sociale. Ajo poston video të fjalimeve të ndryshme apo edhe të delaratave nëpër programe televizive për t’u kthyer përgjigje ndjekësve të saj në Instagram./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi teksa një ndjekës e pyet se sa kohë ka pa kryer marrëdh.ënie Anna ka filluar të numërojë muajt. Aktorja ka publikuar një video nga rubrika “Shihemi në gjyq”, ku një burrë dëgjohet se numëron muajt nga prilli deri në dhjetor./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet