Lajm

Maja ‘tregon’ sekretin: Kam bërë dasma në mënyrë il.egale, ja si më futi duart në gj.oks (Video)

E ftuar ditën e djeshme në emsionin Expuls, Maja ka rrëfyer ndër të tjera nëse ka patur dasma ‘ilegale’ këtë periudhë pandemie ajo tha që kjo supozohet të ishte një sekret: “Edhe një që e bëra e postova padashje në Facebook, por më pas e fshiva. Por qe nuk ndodhi asgjë, e fshiva më pas nga Facebook.”- u shpreh ajo. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E pyetur për ndonjë ndodhi të çuditshme në dasma, Maya tregoi disa të tilla: “Une e kam parë veten në siklet. Mu këput taka e këpucës, po bëja atmosferë fantastike, hipa më lartë se skena edhe u këput. Mora takat në dorë, i hoqa dhe i thash publikut qe dikush nga ju duhet t’mi rimbursojë. Ndërsa një moment tjetër… ka pasur dhe rastë që kanë ngacmuar dhe femrat në dasmë. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet