Lajm

Konkurrencë me Tunën për “zogun më të mirë”? Përgjigjet Xhesika[VIDEO]

Këngëtarja Xhesika Polo, e ftuar në studion e “ëhy Not” në RTV Ora ka folur për veshjen e saj të shumë komentuar në rrjetet sociale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E pyetur nga moderatorja Roza Lati nëse qëllimi i saj është konkurrenca me Tunën për t’u ngjitur në piedestal si “zogu më i mirë prej krejtve” Polo thotë se nëse do të kishte këtë qëllim do ta kishe filluar “luftën” që në daljet e saj të para në skenë.Waxhwxhaxha kishte një pyetje dhe tha po mirë pse Xhesika kishte dalë me atë veshjen ashtu që t’i tregonte të tjerëve se është “zogu më i mirë prej krejtve?” A do ta hedhësh nga piedestali Tunën?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet