Lajm

“Ik ne shtepi ha patate te skuqura”, Genta Gjalpi ‘thu.mbon’ Don Xhonin

Don Xhon ka publikuar kengen e tij me te re pak dite me pare Maf fia. E cila eshte pelqyer menjehere. Por duket se jo nga te gjithe.Ish konkurrentja e Big Brother ka bere nje postim per Don Xhon dhe kenget e tij. Ajo shprehet se nuk eshte dakord qe 16 vjecareve qe ka fansa u jep kete lloj shembulli, me kenget me ar me vr as je apo fjale ba n ale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Me tej ajo e ka krahasuar me Eminem, i cili i kendon nenes dhe i kerkon falje oer ato c’ka bere. Keshtu qe kaq ka mjaftuar gmqe Genta te quaje Don Xhon, Don Korleone dhe me pas thote: ik ne shtepi ha patate te skuqura me Ketchup.//Sht.ype në pjesën e rek.la.mës prit disa seconda edhe ju shfaqet video edhe fotot e lajmit…./