Lajm

I riu santazhon të MlTURËN me fotot dhe videot lNTlME dhe i kërkon 500 euro, vajza: Jam bërë…!

I riu santazhon të MlTURËN me fotot dhe videot lNTlME dhe i kërkon 500 euro, vajza: Jam bërë…!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

I tillë është një rast i mbërritur në redaksinë JOQ Albania, ku një vajzë nga Kosova shkruan se pasi është ndarë nga i dashuri,…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…