Lajm

1 jave nga zgjedhjet! Bleona Qereti tr.ondit politikën shqiptare, nxjerr emrat e deputeteve dhe gazetareve qe ia ‘kanë’ hipur

Një libër për të pathënat dhe jetën sekrete të këngëtares Bleona Qeretit në Shqipëri dhe më pas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pritet të trondisë politikën e Tiranës dhe arenën mediatike shqiptare.Libri për jetën rozë të Bleonës mban prej disa vitesh /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

‘nën ethe’ dhe panik disa politikanë të rëndësishëm të Tiranës, të cilët pritet t’u zbulohen sekretet e jetës seksuale dhe lidhjeve të fshehta dashurore në kapitujt e librit të përfunduar tashmë nga këngëtatarja, e cila vijon karrierën në SHBA jo vetëm në muzikë, por ka marrë pjesë edhe në shumë filma, pranë emrave më të njohur të kinematografisë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet