Lajm

Vajza nga Tirana ja punon vetes, i nis të dashurit gabimisht provën se po ja ‘dridhte’ me dikë tjetër

Në gjithë e dimë se të dërgosh një fotografi gabimisht në bisedat e Messengerit apo WhatsApp është me të vërtetë një nga eksperiencat më të hidhura./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më keq akoma, kur përmbajtja e saj është dhe e tuprshme.Kjo i ka ndodhur një vajze e cila gabimisht i ka dërguar foton e tradhtisë të dashurit dhe pasi i ka ikur, për të mos e kuptuar është shtirur se ishte montazh Q.Ajo as nuk e kishte menduar se ai do të hakmerrej në mënyrën më të keqe, duke i dërguar një foto të tijën dhe shoqes së saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet