Lajm

Shokuese/ 21-vjeçarja martohet me 74-vjeçarin: Nuk më pëlqejnë djemtë e rinj

një vajzë 21-vjeçare nga Serbia është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të lidhjes së saj me një të moshuar 74-vjeçar. Milijana Bogdanovic dhe partneri i saj Milojko “Mikan” Bozic i kanë shokuar komshinjtë e fshatit të tyre në Serbi me lidhjen e tyre./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Çifti pavarësisht hendekut 53 vjeçar në moshë kanë planifikuar të organizojnë martesën më 7 shtator dhe shpresojnë të krijojnë një familje.“Kam qenë gjithmonë e lidhur me meshkuj më të mëdhenj se vetja. Nuk më pëlqejnë djemtë e rinj. Më kanë pëlqyer gjithmonë të moshuarit. Ai duket perfekt për moshën që ka. Nuk më intereson çfarë thonë të tjerët. Dashuria jonë nisi kur unë e ndihmoja sepse ishte i sëmurë”, u shpreh Milijana./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet