Lajm

Shkoi me 7 burra brenda një nate/ 24-vjeçarja ndan eksperiencën në rrjet

Një vajzë nga Australia me emrin Nadia Bokody ka treguar historinë e saj për revistën prestigjoze të femrave ‘She Said’ ku ka përshkruar eksperiencën se.ksuale me 7 burra të ndryshëm brenda një jave./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nadia kishte marrëdhënie me një djalë për 7 vite dhe ndihej e humbur. Kur u nda nga i dashuri i saj provoi të shkonte brenda në një javë me 7 burra të ndryshëm. “U shërova, u ndjeva prapë e gjallë dhe me pëlqeu,” ka shkruar 24-vjeçarja në historinë e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet