Lajm

Sa e ke Numrin e gjo.ks.it? I flet nje vajze ne faceboo k, sju beson syve kur zbulon Numrin

Ngacmimet dhe telashet nëpër rrjetet sociale duket se janë bërë të pafundme, sidomos mes të rinjve që nuk ngurojnë të “gjuajnë” njëri-tjetrin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një rast i tillë ka qenë edhe ai një 18 vjeçareje nga Tirana, e cila e ka gjetur veten në një bisedë ofenduese dhe kërcënuese pasi i ktheu përgjigje një “vajze” në Instagram.Sipas saj, në të vërtetë, prapa këtij profili fshihej një mashkull, i cili filloi ta pyeste për gjëra intime, duke kaluar edhe në ofendime.Por kur vajza i është përgjigjur keq, personi në fjalë, me sa duket disa vite më i madhe se 18 vjeçarja, ka filluar të “bëjë si i fortë” dhe e ka kërcënuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet