Lajm

Pse Tradhtojnë Burrat? Arsyen Kryesore Ua Thotë Shqipja E Për’puthen

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema “pse tradhtojnë burrat?”. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se ka njerëz që janë qejfli./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Madje ajo vendosi që edhe të tregonte një histori të një shoku të saj, i cili edhe pse ishe i martuar donte një të dashur.“Ka njerëz që mund të jenë si Bledi (Bledi Mane) që janë qejfli. Kam një shok që është i martuar, që ka një grua yll, e bukur, e zgjuar. E ai më tha se donte një vajzë tjetër që të jetë e bukur në fizik dhe në fytyrë. Nuk i mungonte asgjë nga gruaja e tij”, tregoi Shqipja…. per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e saj