Lajm

Këngëtarja shqiptare flet hapur fare: Drejtori i njohur donte të më fuste në shtrat dhe ta bënte me mua, më mori dhe ta…

Kënngëtarja Tringa Kay ka prekur një temë delikate në emisionin ‘Glamour Zone’. E pyetur nga moderatorja Ester Bylyku, nëse ndonjë sponsor e ka n gac muar, Tringa u përgjigj ‘po’, duke treguar historinë e plotë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

‘Ka ndodhur disa vite më parë. Një kompani më kontaktoi që të bëhesha imazh i markës së saj, dhe në këmbim do të paguanin klipin tim. Ata kanë biseduar me menaxherin tim, jo me mua personalisht, sepse numrin e telefonit nuk ia jap askujt. Deri kur, më vjen një mesazh nga drejtori i kësaj kompanie, i cili më ofron që të shkonim së bashku për një udhëtim në Dubai./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet