Lajm

Kam Femije Por Kom Vendos Me U Nda Se Burrit Nuk Ja Nin Për Mu, Tjetri Po M’thot T’marr Un

Jam e martuar gati qe 4 vjet kam dhe nje vajz 3 vjeqe por dua te them se nuk jam e dashuruar ne burrin tim…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dikur e doja shum dhe me donta nje nat papritur ne telin e tij zura disa sms te nje femre tjeter ne rregull ndodhen disa keq kuptime dhe prap vazhdum.Por ky asniher nuk rrinte ne shtepi diten vetem shetiste vinte naten von ndersa un ndjehesha e vetmuar gjdo her e me shum. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive