Lajm

Ish bashkëshorti i Bora Zemanit rrëfehet si rrallëherë për jetën familjare dhe private: Babai ndërroi jetë ditën që lindi nipi(Video)

Të gjithë sot nuk i shpëtojmë dot efekteve të aplikacioneve, kështu ka ndodhur edhe me Vin Velin, i cili ka zgjedhur ta postojë në Instagram foton me efektin se si ai do të dukej në moshë të madhe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Stafi e shfaqi në studio foton, dhe Veli na tregoi se edhe në atë moshë e shihte veten duke punuar si DJ. Ai zbuloi se në atë portret ngjante shumë me babanë e tij, ndaj kishte vendosur ta publikonte.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…