Lajm

Foshnja mbërriti në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, pol icja e merr për ta ushqyer[VIDEO]

Celeste Ayala po punonte në spitalin e fëmijëve të Sor Maria Ludovica në Buenos Aires, Argjentinë, kur një foshnje e kequshqyer u soll duke qarë me dëshpërim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vura re se ishte i uritur sepse fuste dorën në gojën e tij, kështu që kërkova ta përqafoja dhe ta ushqeja. Ishte moment i trishtueshëm, mu thye zemra duke e parë të qante. Shoqëria duhet të jetë e ndjeshme ndaj çështjeve që prekin fëmijët, nuk mund të vazhdojë të ndodhë.”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet