Lajm

E tradhtoi gruan me vjehrrën e tij, arsyeja pse e bëri i habiti të gjithë

Një burrë u kap ‘mat’ nga bashkëshortja e tij, pasi po e tradhtonte me vjehrrën, pra mamanë e nuses. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në Hawai./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në momentin që gruaja e tij e kapi në shtrat me vjehrrën, 35 vjeçari u habit shumë dhe filloi të fërkonte sytë sepse nuk po besonte çfarë po shihte. Ngjashmëria e nënës dhe e bijës ishte kaq e madhe sa burri e përdori si ‘justifikim’ pse e bëri këtë gjë. Bashkëshortja i kërkoi divorcin menjëherë.Dhe me të vërtetë që Andrea Melczewski, 34-vjeçe, dhe Sharon Melczewski, 57-vjeçare ngjajnë shumë, por nëse ishte kjo e vërtetë apo jo, kjo nuk dihet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet