Lajm

Alesia Bami Merr Propozimin Më Të Pazakontë Për Martesë Në Emision

Modelja Alesia Bami është bërë e njohur për publikun shqiptar përmes pjesëmarrjes së saj në “Miss Universe Albania”, ku rrëmbeu tre çmime. Tashmë ajo është shumë e njohur edhe në rrjete sociale teksa prej kohësh është pjesë e “E diell”. Si një nga vajzat shumë të bukura të ekraneve shqiptare, komentet pozitive rreth saj janë të pafundme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, Alesias i ka ndodhur një situatë e këndshme dhe plot humor në “E diell”. Gjatë rubrikës “Baby star”, një nga nga fëmijët tregoi se ka dy vëllezër në Angli dhe njërit prej tyre i kishte folur për Alesian. Ai u shpreh se e sheh atë si “nusen e ardhshme” për vëllain e tij duke u shprehur se është moderatore dhe vajzë shumë e mirë… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 e tyre