Lajm

Moderatores së njohur i bie dhëmbi gjatë transmetimit live (Video)

Moderatores së njohur i bie dhëmbi gjatë transmetimit live /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Moderatorja e njohur, Marichki Padalkos është përballur me një situatë të sikletshme gjatë transmetimit të lajmeve në televizionin “1+1” në Ukrainë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…